Przejdź do treści
Slider1
Slider2
Slider 3
Slider 4
Przejdź do stopki

SKO

Treść

IV Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

IV Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

„Wywiad na temat oszczędzania” REGULAMIN Przedmiotem konkursu jest przeprowadzenie wywiadu z dorosłymi na temat oszczędzania. Wywiad może być przeprowadzony z rodzicami, rodziną, przyjaciółmi rodziny, nauczycielami oraz innymi osobami dorosłymi z otoczenia ucznia.

Wyniki II konkursu SKO - Ozdoby choinkowe z logo SKO

Wyniki II konkursu SKO - Ozdoby choinkowe z logo SKO

Przed Bożym Narodzeniem uczniowie Trójki brali udział w konkursie organizowanym przez Szkolne SKO - "Ozdoby Choinkowe z logo SKO". Prac wykonanych przez uczniów było około 30, każda była piękna i wymagała mnóstwo pracy stąd wybór był bardzo trudny. Poniżej przedstawiamy wyniki:

III Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

III Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

„Drugie życie przedmiotów” REGULAMIN Przedmiotem konkursu jest wykonanie przedmiotu, któremu można znaleźć drugie życie lub ulepszyć je tak, by mogło być wykorzystywane dalej, a co za tym idzie zaoszczędzić pieniądze nie wydając ich na zakup nowego produktu.

II Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

II Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

„Ozdoby choinkowe z logo SKO” Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez ucznia ozdoby choinkowej z logo SKO. Ozdoby mają być wykonane z materiałów do recyklingu (nakrętki, butelki, puszki, kartonowe rolki itp). Każda ozdoba ma mieć zawieszkę, aby można ją było powiesić na choince.

I Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

I Szkolny Konkurs SKO edycja 2021/2022

Nasza Szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" w ramach programu TalentowiSKO. Z tej okazji ogłaszamy Szkolny Konkurs pod hasłem „Projekt monety SKO”. Poniżej regulamin konkursu.

Nowi członkowie SKO w SP nr 3

Nowi członkowie SKO w SP nr 3

W październiku - miesiącu oszczędzania, uczniowie klas pierwszych i drugich zostali uroczyście przyjęci do grona członków SKO, które w związku z tym powiększyło się o 55 osób.

Informacje

Informacje

Szkolna Kasa Oszczędności zrzesza około 130 uczniów, z klas od 1 do 8 szkoły podstawowej. Opiekunem i założycielem jest pani Karolina Maszewska – nauczyciel matematyki i opiekun Spółdzielni Uczniowskiej "Trzmielik" w Miejskim /zespole Szkół nr 3 Gorlice. Prowadzimy w roku szkolnym konkursy dla uczniów Naszej Szkoły, a nasi uczniowie prowadzą sklepik szkolny.

83706