Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Projekty/Programy

Treść

„Gorlice - historia światłem malowana

„Gorlice - historia światłem malowana"

Gorliccy uczniowie z MZS nr. 3 w Gorlicach wzięli udział w warsztatach w ramach projektu GCK i Miasta Gorlice pn. „Gorlice - historia światłem malowana". Podczas zajęć uczniowie wykonywali biało czerwone kotyliony.

Wirtualna rzeczywistość w Laboratorium Przyszłości

Wirtualna rzeczywistość w Laboratorium Przyszłości

W klasach 4-8 Miejskiego Zespołu Szkół nr 3 w Gorlicach zostały przeprowadzone lekcje szkoleniowo-prezentacyjne mające za zadanie przygotować uczniów do korzystania z zasobów internetowych materiałów edukacyjnych pozyskanych w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.

Laboratoria Przyszłości i fotografia

Laboratoria Przyszłości i fotografia

W ramach rządowego projektu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła otrzymała zestaw sprzętu fotograficzno - filmowego składający się z następujących elementów: aparat cyfrowy firmy Sony ZV-1, mikrofon kierunkowy do aparatu, mikrofon bezprzewodowy, statyw, gimbal dji RSC 2 „Ronin” oraz zestaw oświetleniowy.

Projekt edukacyjny „Aktywni błękitni

Projekt edukacyjny „Aktywni błękitni"

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym do projektu edukacyjnego „Aktywni błękitni” organizowanego przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. W ramach tego programu 11 stycznia miało miejsce spotkanie z pracownikami Państwowej Straży Pożarnej poświęcone kwestii bezpieczeństwa nad wodą.

Laboratoria Przyszłości i drukarka 3D

Laboratoria Przyszłości i drukarka 3D

W ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości, nasza szkoła otrzymała drukarkę 3D Zortrax M200 Plus. Jest to wysokiej klasy sprzęt umożliwiający wykonywanie różnego rodzaju wydruków przestrzennych mających zastosowanie na zajęciach lekcyjnych.

Laboratoria Przyszłości i roboty Photon

Laboratoria Przyszłości i roboty Photon

W ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła otrzymała roboty edukacyjne Photon. Sprzęt ten jest wykorzystywany na lekcjach informatyki i techniki do nauki podstaw programowania i robotyki.

137426