Przejdź do treści
Slider1
Slider2
Slider 3
Slider 4
Przejdź do stopki

Konkursy

Treść

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Z przyjemnością ogłaszamy, że Jakub Karp, uczeń klasy VIII B, wziął udział we wszystkich etapach Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty i wywalczył w nim tytuł Finalisty.

Empoliada

Empoliada

Jak co roku, w kwietniu obchodzić będziemy Dzień Ziemi. W związku z tym, Miejski Zespół Szkół nr 3 oraz PUK EMPOL organizują międzyszkolny turniej drużynowy EMPOLIADA.

VI Konkurs Palm Wielkanocnych 2023

VI Konkurs Palm Wielkanocnych 2023

Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach – Gliniku i Miejski Zespół Szkół nr 3 w Gorlicach przy współpracy z Gorlickim Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w VI Konkursie Palm Wielkanocnych.

Wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym

Wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym

We czwartek, 02.06.2022r. w MBP w Gorlicach odbył się finał Konkursu Czytelniczego pn. Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka!, do którego w kwietniowych eliminacjach zakwalifikował się uczeń naszej szkoły – Maciej Stój z kl. 4b.

Konkurs Recytatorski ,,Echa Poetica”

Konkurs Recytatorski ,,Echa Poetica”

Dnia 31.05.2022 roku w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się finał 38. edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego ,,Echa Poetica”, do którego podczas eliminacji rejonowych zakwalifikowali się: Ksawery Tutro z klasy 3a oraz Maja Miś z klasy 7b.

"Łukasiewicz rozświetlił Gorlice"

W dniu 30 maja w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące konkurs plastyczny pt. ,,Łukasiewicz rozświetlił Gorlice”, pod Honorowym Patronatem: Burmistrza miasta Gorlice.

Z  ekologią za pan brat

Z ekologią za pan brat

Uczniowie naszej szkoły w dniu 16 marca 2022 r. uczestniczyli w kolejnych edycjach konkursu ekologicznego organizowanego przez LOP w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4,5,i 6 oraz klasy 7 i 8.

V Konkurs Palm Wielkanocnych 2022

V Konkurs Palm Wielkanocnych 2022

Parafia rzymskokatolicka p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach – Gliniku i Miejski Zespół Szkół nr 3 w Gorlicach przy współpracy z Gorlickim Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w V Konkursie Palm Wielkanocnych.

Wyniki konkursu biblijnego plastycznego

Wyniki konkursu biblijnego plastycznego

Z przyjemnością informujemy, że prace dwóch uczennic naszej szkoły z klas młodszych tj. Zofii Ligęza z kl. 2b i Zuzanny Klajn z kl. 4b w ramach konkursu biblijnego plastycznego na etapie diecezjalnym zostało z pośród licznych prac z całej diecezji rzeszowskiej dostrzeżone i zakwalifikowane do prac na wystawę.

Podsumowanie akcji ekologicznej Zielona Klasa

Podsumowanie akcji ekologicznej Zielona Klasa

W naszej szkole, w grudniu miała miejsce akcja ekologiczna „ Zielona klasa”, mająca na celu zgromadzenie w salach lekcyjnych jak największej ilości roślin. Mogły być to rośliny doniczkowe, ciekawe kompozycje roślin itp.

Sukces naszej uczennicy

Sukces naszej uczennicy

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Olga Hajduk zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

73883