Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Osiągnięcia uczniów

Treść

Wyjście do kina!

Wyjście do kina!

W minionym tygodniu klasa 5 B wraz z wychowawczynią zrealizowała nagrodę zdobytą przez klasę w szkolnym konkursie SKO. Spółdzielnia Uczniowska „Trzmielik" ufundowała bon na wyjście klasy do kina.

Sukcesy Naszych uczniów

Sukcesy Naszych uczniów

W dniach 8 i 9 kwietnia w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach odbyły się Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców.

Wyniki szkolnego konkursu „Wywiad na temat oszczędzania

Wyniki szkolnego konkursu „Wywiad na temat oszczędzania".

W marcu rozstrzygnięty został konkurs „Wywiad na temat oszczędzania” organizowany przez Spółdzielnię Uczniowską „Trzmielik” i SKO. Konkurs "Wywiad na temat oszczędzania" stanowił fascynującą inicjatywę, która miała na celu promowanie świadomości finansowej i edukację dotyczącą oszczędzania pieniędzy.

Wyniki szkolnego konkursu „Drugie życie przedmiotów

Wyniki szkolnego konkursu „Drugie życie przedmiotów".

W marcu rozstrzygnięty został konkurs „Drugie życie przedmiotów” organizowany przez Spółdzielnię Uczniowską „Trzmielik” i SKO. "Drugi życie przedmiotów" to konkurs, który ma na celu promowanie świadomego podejścia do recyklingu i tworzenia nowych, użytecznych przedmiotów z surowców wtórnych.

Wyniki szkolnego konkursu „Portret Matematyka

Wyniki szkolnego konkursu „Portret Matematyka"

W marcu został ogłoszony konkurs plastyczny, na portret matematyka. Był on związany z Międzynarodowym Dniem Matematyki, który to już od kilku lat również w naszej szkole świętujemy. Światowy Dzień Matematyki wypada zawsze 14 marca, a związany jest z liczbą Pi.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Z przyjemnością ogłaszamy, że Jakub Karp, uczeń klasy VIII B, wziął udział we wszystkich etapach Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty i wywalczył w nim tytuł Finalisty.

41.Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza

41.Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza

W dniach od 26- 27 października w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach odbył się 41.Jesienny Gorlicki Konkurs Recytatorski Poezji Jednego Wiersza. Swoje umiejętności w interpretacji głosowej utworów literackich zaprezentowali w nim uczniowie MZS nr 3, którzy walczyli w trzech kategoriach:

Wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym

Wyróżnienie w XXIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym

We czwartek, 02.06.2022r. w MBP w Gorlicach odbył się finał Konkursu Czytelniczego pn. Odkrywaj historię z bohaterami serii Puk, puk! Marcina Przewoźniaka!, do którego w kwietniowych eliminacjach zakwalifikował się uczeń naszej szkoły – Maciej Stój z kl. 4b.

"Łukasiewicz rozświetlił Gorlice"

W dniu 30 maja w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Gorlicach odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące konkurs plastyczny pt. ,,Łukasiewicz rozświetlił Gorlice”, pod Honorowym Patronatem: Burmistrza miasta Gorlice.

144469