Przejdź do treści
Slider1
Slider2
Slider 3
Slider 4
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Przygoda z klockami Lego

Przygoda z klockami Lego

W pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego uczniowie z klasy 2b stanęli przed wyzwaniem stworzenia lampy naftowej, będącej symbolem Gorlic jako 'Miasta Światła'. Zadanie było nietypowe ponieważ podopieczni musieli wykorzystać klocki LEGO.

Ognisko klasowe

Ognisko klasowe

Dnia 26 września uczniowie klas czwartych naszej szkoły wraz z wychowawcami uczestniczyli w ognisku klasowym. Korzystając z pięknej pogody jesiennych dni, wybrali się do Sękowej, aby zwiedzić i skorzystać z atrakcji jakie oferują Park Historyczny oraz Park Sensoryczny.

Mobilizacja w naszej szkole i Laboratoria Przyszłości

Mobilizacja w naszej szkole i Laboratoria Przyszłości

W zeszłym tygodniu w naszej szkole w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności odbyła się akcja związana z ekologicznymi środkami transportu. Polegała ona na tym, że nasi uczniowie mieli za zadanie przyjechać w wyznaczone dni do szkoły na ekologicznych środkach transportu.

Rajd rowerowy

Rajd rowerowy

Słoneczny, środowy poranek 13.09.2023 r. zbiórka pod szkołą o godz. 8.00. Sprawdzenie obecności, przygotowania technicznego 23 uczestników rajdu - uczniów klasy VI-VIII, załadowanie rowerów na przyczepkę i długo wyczekiwany wyjazd autobusem do Krzywej.

Stołówka szkolna - ważne informacje

Stołówka szkolna - ważne informacje

Szanowni Państwo, Rodzice oraz Opiekunowie Dzieci uczęszczających do gorlickich szkół. W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym pragniemy poinformować, że we wszystkich Miejskich Zespołach Szkół funkcjonują stołówki szkolne.

98945