Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Zima w Trójce - pierwszy tydzień ferii

Zima w Trójce - pierwszy tydzień ferii

W pierwszym tygodniu ferii zimowych tj. od 12.02.2024 r. do 16.02.2024 r. w Naszej szkole odbyła się półkolonia dla dzieci pod hasłem „Zima w Trójce”. W półkoloniach udział wzięło 30 uczestników, którzy niezwykle aktywnie spędzili ten czas.

Półkolonia - Zima w Trójce

Półkolonia - Zima w Trójce

Miejski Zespół Szkół nr 3 im. św. Jana Kantego w Gorlicach przy współpracy z Urzędem Miejskim w Gorlicach organizuje  półkolonie/zimowisko dla uczniów klas 1-4. W naszej szkole półkolonia odbywać się będzie w pierwszym tygodniu ferii, czyli od 12.02.2024 do 16.02.2024 roku.

Bal karnawałowy dla klas I-III

Bal karnawałowy dla klas I-III

6 lutego 2024 r. w Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Gorlicach odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową wprowadzając uczniów w wesoły nastrój i zachęcając do wspólnej zabawy.

Kiermasz dobroczynny

Kiermasz dobroczynny

Koło Caritas działające (reaktywowane) od niedawna przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gliniku bardzo serdecznie dziękuje za upieczenie oraz dostarczenie wypieków. Wielkie ,,Bóg zapłać" wszystkim osobom, które nabywały te paczuszki i wrzucały ofiarę.

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami

W dniu 8.02.2024 roku (czwartek) odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych klas. Zapraszamy rodziców klas 1-3 na godzinę 15.30, klasy 4-8 na godzinę 16.00. Szczegółowy wykaz klas wywieszony zostanie przy wejściu do szkoły. Zapraszamy.

Nie Biorę, Nie Ryzykuję

Nie Biorę, Nie Ryzykuję

Audycja jest częścią kampanii społecznej pn. „Nie daj się wciągnąć. Ta inwestycja się nie opłaca.” realizowanej przez Eksperta Wojewódzkiego do spraw ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego wraz z Departamentem Zdrowia, Rodziny, Równego Traktowania i Polityki Społecznej.

124737