Przejdź do treści
Slider1
Slider2
Slider 3
Slider 4
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Odwiedziny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach

Odwiedziny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach

21 marca uczniowie klasy 1b odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Gorlicach. Dzieci miały możliwość zapoznania się z pracą mundurowych oraz wyposażeniem komendy, m.in. strzelnica, specjalny pokój ze ścianą z lustra weneckiego czy stanowisko dowodzenia.

Zajęcia z dogoterapii

Zajęcia z dogoterapii

W dniu 10 marca uczniowie z klasy I b wzięli udział w zajęciach z dogoterapii. Spotkanie poprowadziła Pani Anna Cetnarowicz z Fundacji Beskidzka Zima wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem – Nimsem.

Światowy Dzień Wody

Światowy Dzień Wody

Jak co roku 22 marca obchodzony jest Światowy Dzień Wody. Głównym celem Światowego Dnia Wody jest inspirowanie działań na rzecz Celu Zrównoważonego Rozwoju. W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod hasłem: Wody podziemne – uczynić niewidzialne widocznym.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Z przyjemnością ogłaszamy, że Jakub Karp, uczeń klasy VIII B, wziął udział we wszystkich etapach Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty i wywalczył w nim tytuł Finalisty.

Empoliada

Empoliada

Jak co roku, w kwietniu obchodzić będziemy Dzień Ziemi. W związku z tym, Miejski Zespół Szkół nr 3 oraz PUK EMPOL organizują międzyszkolny turniej drużynowy EMPOLIADA.

Bal karnawałowy dla klas I-III

Bal karnawałowy dla klas I-III

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

VI Konkurs Palm Wielkanocnych 2023

VI Konkurs Palm Wielkanocnych 2023

Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gorlicach – Gliniku i Miejski Zespół Szkół nr 3 w Gorlicach przy współpracy z Gorlickim Centrum Kultury zapraszają do wzięcia udziału w VI Konkursie Palm Wielkanocnych.

73901