Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Zawody sportowe - trójbój i czwórbój lekkoatletyczny

Zawody sportowe - trójbój i czwórbój lekkoatletyczny

Treść

W dniu 9 maja w Lipinkach odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym (bieg na 60m., skok w dal, rzut piłką palantową).

W zawodach brało udział wiele szkół z terenu naszego powiatu. Dla większości uczniów z naszej szkoły zawody te były pierwszymi w ich życiu dlatego najważniejsze, że dali z siebie wszystko - pozwoliło nam to zająć 3 miejsce wśród gorlickich szkół (zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców).

MZS nr 3 w kategorii dziewcząt reprezentowały: Anna Liana, Weronika Mrozek, Sylwia Ludwin, Wiktoria Gucwa, Aurelia Cop.

W kategorii chłopców MZS 3 reprezentowali: Kacper Gogola, Kacper Krok, Kornel Nowak, Oskar Płaziński, Dawid Szczerba.

Opiekę sprawował Szymon Róż.

W dniu 10 maja na stadionie OSiR w Gorlicach do rywalizacji przystąpili ich starsi koledzy 
i koleżanki w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym
(bieg na 60m., skok 
w dal, rzut piłką palantową, bieg na 600 dziewczyny/1000 m. chłopcy). Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem-wystartowało w nich ponad 20 drużyn z terenu powiatu w tym wszystkie gorlickie szkoły podstawowe.

Znakomicie indywidualnie spisali się Nasi uczniowie – Ola Ryndak oraz Norbert Mikrut, którzy wygrywali klasyfikację indywidualną w swoich kategoriach wiekowym na szczeblu miejskim. Warto nadmienić, że wynik Norberta pozwolił mu również zająć bardzo wysokie 3 miejsce na szczeblu powiatowym

Drużyna dziewcząt zajęła w końcowej klasyfikacji 2 miejsce a chłopców 3 miejsce spośród kompletu miejskich szkół startujących w zawodach.

MZS nr 3 w kategorii dziewcząt reprezentowały: Aleksandra Ryndak, Julia Cygnarowicz, Julia Kozioł, Julia Gwóźdź, Marta Stempkowicz, Nikola Zagórska – Gwóźdź.

W kategorii chłopców MZS 3 reprezentowali: Łukasz Bugno, Norbert Mikrut, Alan Bernadyn, Maciej Stój, Maciej Dziedzic, Michał Malina.

Opiekę sprawował Sebastian Szurek.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom :)

124733