Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Podsumowanie konkursu plastycznego pt. ,,Sukcesy polskich sportowców na olimpiadach”

Podsumowanie konkursu plastycznego pt. ,,Sukcesy polskich sportowców na olimpiadach”

Treść

W dniu 3 czerwca w siedzibie Placówki Wsparcia Dziennego TPD podsumowano konkurs plastyczny pt. ,,Sukcesy polskich sportowców na olimpiadach”, organizowany pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Gorlice. W eliminacjach szkolnych wytypowao 5 prac, które następnie zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu. Były to prace:  Aleksandry Ryndak, Dominika Nowaka, Wiktorii Kuneckiej, Weroniki Warchał i Emilki Wacławskiej.

Na wernisaż wystawy połączony z wręczeniem nagród laureatom zostało zaproszonych dwóch uczniów naszej szkoły. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż prace tych uczniów zdobyły uznanie jury i uczniowie naszej szkoły  zajęli czołowe miejsca na szczeblu miejskim. W kategorii klas IV-VIII wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce Aleksandra Ryndak klasa VII
  • wyróżnienie – Dominik Nowak klasa IV

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Miejski. Nagrody wręczał pan Wojciech Zapłata i pani Urszula Szymala. Na koniec uroczystości dla wszystkich zgromadzonych gości została przygotowana owocowa niespodzianka. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym uczniom  za trud podjęty w wykonanie prac, a także gratulujemy zdobytych osiągnięć i kreatywnych pomysłów. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  już za rok!

152213