Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i Światowy Dzień Serca

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i Światowy Dzień Serca

Treść

W dniach od 29 września do 5 października nasza szkoła uczestniczyła w akcji „Czytamy z sercem” organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca. Jednym z elementów tej akcji był konkurs na przestrzenny model ludzkiego serca. Podziękowania i wyrazy uznania należą się wszystkim uczniom, którzy takie modele wykonali, a jest ich 28. Mimo, iż wszystkie modele są naprawdę piękne to szkolna komisja konkursowa mogła wytypować tylko kilka prac do kolejnego etapu.

W tym momencie mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczennica klasy 4a Emilia Wacławska zdobyła drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych (w tej kategorii wiekowej było 200 uczniów). Przypomnijmy, że jest to konkurs ogólnopolski, którego organizatorem jest II LO w tarnowskich Górach oraz wydawnictwo Dwukropek. Serdecznie gratulujemy Emilce, choć wyrazy uznania należą się oczywiście wszystkim autorom prac. Szczegółowe informacje o wynikach konkursu można znaleźć na Facebooku, wystarczy wpisać hasło czytamy z sercem.

Jeszcze raz  gratulujemy nagrodzonej uczennicy oraz dziękujemy wszystkim uczniom jak i ich rodzicom za pomoc w wykonaniu prac.

144471