Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

I Etap Międzyszkolnego Turnieju Drużynowego Empoliada

I Etap Międzyszkolnego Turnieju Drużynowego Empoliada

Treść

22 kwietnia jak co roku przypada Dzień Ziemi. Obchody tego dnia są okazją do refleksji nad przyszłością naszej planety i mają na celu promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie, budowanie wspólnej odpowiedzialności, uświadamianie ludziom zagrożeń związanych z rozwojem cywilizacji.

Z tej okazji  17 kwietnia w Miejskim Zespole Szkół nr 3 odbył się pierwszy etap międzyszkolnego turnieju drużynowego Empoliada, w którym udział wzięły pięcioosobowe drużyny z gorlickich szkół podstawowych.

Organizatorami Empoliady są: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol, Urząd Miejski w Gorlicach, a partnerem Miejski Zespół Szkół nr 3 w Gorlicach.

W pierwszym etapie uczestnicy pisali test wiedzy, a uzyskane punkty sumowane były na poczet całej drużyny. Do finału przeszyły drużyny z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 oraz Miejskiego Zespołu Szkół nr 3. Powalczą one o nagrodę główną jaką jest organizacja Dnia Dziecka dla zwycięskiej szkoły. Sponsorem nagrody jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol.

Zapraszamy zwycięskie drużyny oraz wszystkich którzy im kibicują na finał, który odbędzie się 21 kwietnia w Budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Gorlicach.

124732