Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Bal karnawałowy dla klas I-III

Bal karnawałowy dla klas I-III

Treść

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas, w czwartek 16 lutego 2023 r. w Miejskim Zespole Szkół nr 3 w Gorlicach odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową wprowadzając  uczniów w wesoły nastrój i zachęcając do wspólnej zabawy. Impreza rozpoczęła się od poloneza zatańczonego wspólnie przez wszystkich uczniów. Dzieci przebrane w kolorowe stroje bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki! Nauczyciele urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami i zabawami.  Przykładem może być prezentacja układów tanecznych przygotowanych przez każdą z klas oraz pokaz mody karnawałowej. Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło,  a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. W czasie przerwy uczniowie mieli czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie 
w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

124730