Przejdź do treści
Slider2
Slider 3
Slider 4
Slider 5
Przejdź do stopki

Z ekologią za pan brat

Z  ekologią za pan brat

Treść

Uczniowie naszej szkoły w dniu 16 marca 2022 r. uczestniczyli w kolejnych edycjach konkursu ekologicznego organizowanego przez LOP w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4, 5 i 6 oraz klasy 7 i 8. Tematyka tegorocznego konkursu poświęcona była wodzie –zarówno życiu w środowisku wodnym jak i problematyce zanieczyszczeń wody i sposobów jej ochrony. Z naszej szkoły  w etapie gminnym udział wzięły następujące uczennice: Aleksandra Ryndak i Weronika Warchał z klasy 5b, Kinga Zagórska z klasy 6a oraz Nikola Gonet i Alicja Kłusek z klasy 7b. I tak oto naszym uczestniczkom udało się zająć następujące miejsca:

Aleksandra Ryndak – I miejsce , Weronika Warchał – III miejsce w kategorii klas 4,5 6 oraz Alicja Kłusek  - III miejsce w kategorii klas 7,8. Tym oto sposobem uczennice te zakwalifikowały się do etapu powiatowego. Wszystkim uczennicom gratulujemy udziału w konkursie.

Tymczasem w związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi w naszej szkole organizowane będą akcje ekologiczne pod hasłem „ Dobre rady na odpady” oraz konkurs plastyczny poświęcony problematyce  odpadów. Już dziś wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w tych przedsięwzięciach.

144469